Video Çekimi

VİDEO YAPIMI

Medya ve Grafik Prodüksyon firması, Ankara merkezli Tam Hizmet Yaratıcı Video Prodüksiyon Şirketidir

Projeniz ister 1 kameralı basit bir çekim isterse karmaşık bir uluslararası video prodüksiyonu olsun, herkesin gurur duyacağı keyifli bir deneyim ve harika bir bitmiş ürün sağlıyoruz.

Geliştirmeden fiziksel üretime ve post prodüksiyona kadar bir projenin üretiminin her yönünü ele alıyoruz. En yeni kameralara ve üst düzey video prodüksiyon ekipmanlarına ve onu çalıştıracak dünyanın en yetenekli insanlarından bazılarına sahibiz.

Senaryo yazarları, yönetmenler, yapımcılar, görüntü yönetmenleri, editörler, oyuncu yönetmenleri, mekan keşifçileri ve saç ve makyaj sanatçıları sağlıyoruz.

Birinci sınıf prodüksiyon ekibimiz televizyon, yaratıcı reklamcılık, belgeseller, kurumsal videolar, müzik videoları ve viral videolar alanlarından seçilmiştir.

Yapımcılarımız ve destek personelimiz, yaratıcı ekibimizin harika içerikler üretmeye odaklanabilmesi için tüm lojistiği hallediyor.

Indigo, TV reklamları, bağımsız filmler, belgeseller, başlık sekansları, film fragmanları, müzik videoları, kurumsal videolar, marka videoları, tanıtım videoları, viral videolar, web reklamları, saha videoları ve konser görselleri için video prodüksiyon hizmetleri sunmaktadır.

Ayrıca hareketli grafikler, 3D animasyon, yaratıcı yönetmenlik, konsept geliştirme, kamera ekipleri, video düzenleme, senaryo yazımı ve proje yönetimi dahil olmak üzere alakart video prodüksiyon hizmetleri sunuyoruz.

Birinci sınıf bir video prodüksiyon ekibine mi ihtiyacınız var?

 

Video Prodüksiyon SÜRECİMİZ

Özel dört aşamalı video prodüksiyon sürecimiz, video yatırımlarınızdan en yüksek değeri ve en yüksek getiriyi sağlamak için tasarlanmıştır. Sanal etkinliğinizin, konferansınızın veya kurumsal toplantınızın her yönü için yüksek kaliteli sinematik videolar elde etmenizi sağlar – etkinlik öncesi planlamadan etkinlik sonrası promosyona ve aradaki tüm pazarlama, hikaye anlatımı ve stratejiye kadar her şey.


Hedefler

Süreç, videolarınız için istediğiniz sonucu belirleyerek başlar. Bu bilgilerle, etkinlik türünüz, hedef kitleniz, çıktılarınız ve dağıtım için mevcut yöntemler gibi ayrıntıları kullanarak hedefinize ulaşmak için adım adım bir plan geliştiririz.


Yaratıcı

Basit görsel seçim sürecimizi kullanarak, markanızı en iyi hangi stillerin temsil ettiğini bize gösterirsiniz. Bu, istediğiniz tonu ve yaratıcılığı anlamamıza yardımcı olur. Ardından, hedef kitlenizle bağlantı kuracak ve markanızın kimliğini yakalayacak şekilde hikayenizi oluşturmaya başlamak için bu ayrıntıları alıyoruz.


Fiyatlandırma

İhtiyaçlarınızı ve hedeflerinize ulaşma planınızı daralttığımızda, sizin için en uygun olan video paketini veya kredileri seçmeniz yeterlidir. Hatta özel bir paket bile oluşturabiliriz. Görüyorsunuz, kredi sistemimiz, istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde video çekmenize (ve tam maliyeti bilmenize) izin veriyor. Zaman veya yer ne olursa olsun, video içeriğinizi çekmek, üretmek ve düzenlemek için hazırız.


Uygulamak

Projenizin her adımı planlandığından, tam olarak ihtiyacınız olanı zamanında ve bütçe dahilinde alacağınızdan emin olabilirsiniz. İstisna yok. Aslında, projeleriniz için tek işi her şeyin sorunsuz çalışmasını sağlamak olan özel bir yapımcınız ve hesap yöneticiniz var. Sonunda, etkinliğinizden elde ettiğiniz yatırım getirisini en üst düzeye çıkaran nihai bir ürün elde edersiniz.